Rada a komise

Eurore­gionu Krušno­hoří — stav 2018

Rada Euroregionu Krušnohoří

Mostecko
Ing. Vlas­tim­il Voz­kačlen rada měs­ta Mostu
Jiří Moozstaros­ta Bran­do­va
Petr Čer­ven­ka staros­ta Mez­i­boří

Chomu­tovsko
Mgr. Jan Mareš Chomu­tov
Mgr. Jan Losenickýmís­tostaros­ta Kadaně
Ing. Šte­fan Drozdstaros­ta Klášter­ce
Mgr. Dari­na Kováčovástarost­ka Jirko­va

Loun­sko
Mgr. Pavel Jan­da staros­ta Loun
Jaroslav Špič­kamís­tostaros­ta Žatce
Mgr. Radek Reindlstaros­ta Pod­bořan

Teplicko
Ing. Jiří Hlin­kamís­tostaros­ta Oseku
Mgr. Zbyněk Šim­berastaros­ta Duch­co­va

Lit­o­měřicko
Mgr. Josef Seifertzas­tupi­tel Tře­bívlice

Mimo munic­i­pal­i­tu
MgA. Jiří RumpíkMěst­ské divad­lo Most
Radek Exn­er Celio

Komise Euroregionu Krušnohoří

REVIZNÍ
KOMISE
Člen­ové:Ire­na Pip­išková, staros­ta obce Háj
Mgr. Dari­na Kováčová, starost­ka Jirko­va
Ing. Karel Hon­zl, mís­tostaros­ta Pod­bořany
KOMISE PRO
ŽIVOTNÍ
PROSTŘEDÍ
Předse­da:Ing. Moni­ka Zeman, Ústecký kraj
Člen­ové:Ing. Tomáš Kropáček – MÚ Kadaň
Ing. Pavel Slá­ma, UNIPETROL RPA.
Ing. Moni­ka Zeman, Ústecký kraj
Ing. Petr Svo­bo­da, VÚHU Most
Miroslav Kořen KÚÚK odbor ŽP
Ing. Tomáš Novák, KSÚE Most
KOMISE PRO MLÁDEŽ A KULTURU
Předse­da:PhDr. Václav Hof­mann, Most
Člen­ové:Bc. Věra Fryčová — Chomu­tov
Jaromír Vápeník – předse­da kul­turní komise Pos­tolo­prty
MgA Jiří Rumpík, ředi­tel Měst­ského divad­la
v Mostě
Ing. Marcela Dvořáková, mís­tostarost­ka měs­ta
Bíli­na
Mgr. Lukáš Novot­ný — UJEP Ústí nad Labem
Ing. Jiří Macháček staros­ta Oseku
Mgr. Michal Soukup, ředi­tel Oblast­ního muzea
Most
KOMISE PRO
MUZEA
A KULTURNÍ
PAMÁTKY
Předse­da:Mgr. Michal Soukup, ředi­tel Oblast­ního muzea
Most
Člen­ové:- ředitel­ka Okres­ního muzea Chomu­tov Mgr.
Marké­ta Pron­tekerová
- ředitel­ka Regionál­ního muzea Žatec PhDr. Rad­ka
Holodňáková
- Mgr. Adam Šre­jbr – Ústecký kraj KPÚ
- Mgr. Michaela Hof­man­nová, kastelán­ka Krás­ný
Dvůr
- Jaroslav Špič­ka, mís­tostaros­ta Žatec
- Marké­ta Houd­ková, Jirkov
- Antonín Herzán, (Mgr. Kateři­na Herzánová) Lesná
KOMISE PRO
HOSPODÁŘ
STVÍ A TU
RISTIKU
Předse­da:Ing. Ivana Košanová, ředitel­ka OHK Chomu­tov
 Člen­ové:Ing. Fran­tišek Titl, ředi­tel divize Aquat­est, prokurista Ekonord s.o.r, zás­tupce společnos­ti Aquar­ius
Arnošt Ševčík — MUS-DTS Vrben­ský a.s. Most
Sylvie Škubová, Mag­istrát­ní úřad statutárního
měs­ta Chomu­tov
Ing. Karel Hon­zl, mís­tostaros­ta Pod­bořany
Dr. Ing. Rad­ka Hod­i­cová, MÚ Klášterec
Ing. Jana Nedr­dová, KÚ Ústeck­ého kra­je
Ing. Jiři­na Pečnerová, ředitel­ka OHK Most
Ing. Petra Fryčková, Des­ti­nační agen­tu­ra Krušné hory
Ing. Lukáš Pich­lík, Des­ti­nační agen­tu­ra Dol­ní
Poohří
SOCIÁLNÍ
KOMISE
Předse­da: Ing. Karel Giampaoli, odd­ělení human­itárních
čin­nos­tí Kra­jský úřad Ústeck­ého kra­je
Člen­ové:Mgr. Ale­na Töl­go­vá ředitel­ka MSSS Chomu­tov
Mgr. Eva Čenkovičová Chari­ta Most
Mgr. Bc. Jan Hol­ub, ředi­tel ZŠ Dubí
Taťá­na Tkadlečková, MÚ Louny
Mgr. Jana Pánková ref­er­en­t­ka odbor sociál­ních
věcí Mag­istrát měs­ta Mostu
Mgr. Kami­la Sulíková, vedoucí odboru soc.
služeb Žatec
KOMISE PRO
DOPRAVU
Předse­da:Ing. Petr Pípal, staros­ta Dubí
Člen­ové:Miroslav Kurucz, jed­na­tel firmy BES s.r.o.,
Chomu­tov
Anna Elis­cherová, odd­ělení pozem­ních komu­nikací, Kra­jský úřad Ústeck­ého kra­je
Jaroslav Komínek, rad­ní Ústeck­ého kra­je pro
dopravu
Ing. Jiří Holý, Dopravní pod­nik Mostu a Litvíno­va
Ing. Vladimír Štochl, ředi­tel Regionál­ního
obchod­ního cen­tra ČD, a.s.
Ing. Jaroslav Mareš, vedoucí Odboru správních čin­nos­tí Mag­istrát měs­ta Mostu
KRIZOVÝ
MANAGE
MENT
Předse­da:Ing. Jiří Hlin­ka, mís­tostaros­ta Oseku
Člen­ové:Bc. Luboš Pros, vedoucí odd­ělení obrany a
kri­zového řízení Mag­istrá­tu měs­ta Mostu
Ing. Stanislav Hájek, tajem­ník bezpečnos­t­ní rady měs­ta Chomu­tov
Radek Baláš, ředi­tel Měst­ské poli­cie Louny
Jiří Čer­mák, Kra­jský úřad Ústeck­ého kra­je
Ing. Mar­tin Rep­ko, Zdravot­nická záchran­ná služ­ba Ústeck­ého kra­je, p.o.
Jan Trpišovský, zzs Ústeck­ého kra­je
ZEMĚDĚL
SKÁ KOMISE
Předsed­kyně:Ing. Roman Honzík, VÚRV Chomu­tov
Člen­ové:Ing. Moni­ka Zeman ŽP Ústecký kraj
Ing. Ivo Bed­nár, Agrární komo­ra Most
Ing. Josef Ryšavý MAS Vladař
Ing. Moni­ka Šamsová, porad­kyně
Ing. Jan Vele­ba, OAK Most-Teplice
SPORTOVNÍ KOMISE
Předse­da: Mgr. Zdeněk Piš­to­ra, staros­ta Pos­tolo­prty
Člen­ové:Petr Procház­ka, Bíli­na
Ivana Šmí­dová, Most
Michal Vavroch, Most
Mgr. Zuzana Bařtipánová, starost­ka Bíliny
ŠKOLSKÁ KOMISE
Předse­da:
Josef Švec, Vysoká ško­la finanční a správní, a.s.
Člen­ové:Mgr. Jan Mareš, Chomu­tov
Ivana Košanová, Okres­ní hospodářská komo­ra
Chomu­tov, ředitel­ka
Jaroslav Dostál, Vzdělá­vací společnost
Edost, s.r.o.
Miloslav Hons, Zák­lad­ní ško­la Na Příkopech 895, Chomutov,ředitel
Rena­ta Zárubová, Ph.D., tech­nický náměstek VÚHU a.s.