Aktuální termíny a změny

Aktuální informace z euroregionu kvůli přijatým opatřením proti šířícímu koronaviru:
  • Jednání valné hromady a rady, plánované na 3.4.2020, se přesouvá na 29.5.2020. Místo konání se zatím nemění (Podbořany, Národní dům, https://www.narodni-dum.cz/)
  • Jednání LŘV ve Freiberguplánované 27.5.2020, se nekoná. Hlasování o projektech proběhne formou oběžného řízení. Členové výboru budou přizváni k bodování v systému dne 12.5. 2020. Uzávěrka hodnocení je stanovena na 22.5.2020.
  • Jednání společných komisí v tomto pololetí se neuskuteční. Po registraci projektů budou příslušným komisím zaslány zaregistrované projekty s požadavkem na jejich stanoviska.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VALNÉ HROMADY DNE 31.5. 2024

Dne 31.5. 2024 se konala řádně svolaná Valná hromada Euroregionu Krušnohoří z.s. v Kulturním domě Střelnice v Kadani. Roli hostitele se ujalo členské město Kadaň.

KULTURNÍ KOMISE V ŽATCI – KRAJINA ŽATECKÉHO CHMELE V UNESCU

Dne 25. dubna 2024 se v Galerii Sladovna v Žatci konalo zasedání kulturní komise Euroregionu Krušnohoří. Komisi osobně přivítala místostarostka města Jaroslava Veselá, která představila Žatec a krajinu žateckého chmele, která je od roku 2023 zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO https://www.zatec-and-the-landscape-of-saaz-hops.com/.

Poslední novinky

Euroregion Krušnohoří/Erzgebirge vyhlašuje výzvu k podání návrhů na udělení prestižní Ceny Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge pro rok 2024. Toto ocenění je udělováno osobám, které se významným způsobem zasloužily o přeshraniční spolupráci v rámci Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge.
Vstoupili jsme do poslední fáze přípravy a testování pro podávání projektů z Fondu malých projektů pro širokou veřejnost.
Dne 31.5. 2024 se konala řádně svolaná Valná hromada Euroregionu Krušnohoří z.s. v Kulturním domě Střelnice v Kadani. Roli hostitele se ujalo členské město Kadaň.