Od 1.10. do Saska na 24 hodin bez karantény

Sasko od 1.10.  umožní vstup lidem z Česka bez nutnosti karantény, pokud jejich pobyt nepřesáhne 24 hodin, uvedla v úterý večer saská ministryně zdravotnictví Petra Köppigová. Němci pak budou moci v Česku zůstat až 48 hodin. Německo od minulého týdne považuje Českou republiku za rizikovou oblast, při cestách z ČR do Německa je tak nezbytné dodržovat karanténní opatření.

Zdroj:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/do-saska-bude-mozne-jet-na-24-hodin-bez-karanteny-40337770?fbclid=IwAR2KBZ_br3j5rlsCuDtP8Ol4NnETLCzJKyo_qcXPVBXONckncMM95Fs0Uzk#utm_source=facebook&utm_medium=sharebt&utm_campaign=web

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VALNÉ HROMADY DNE 31.5. 2024

Dne 31.5. 2024 se konala řádně svolaná Valná hromada Euroregionu Krušnohoří z.s. v Kulturním domě Střelnice v Kadani. Roli hostitele se ujalo členské město Kadaň.

Poslední novinky

Nyní je možné podávat setkávací projekty s nedoložitelným počtem účastníků.
Euroregion Krušnohoří/Erzgebirge vyhlašuje výzvu k podání návrhů na udělení prestižní Ceny Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge pro rok 2024. Toto ocenění je udělováno osobám, které se významným způsobem zasloužily o přeshraniční spolupráci v rámci Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge.
Vstoupili jsme do poslední fáze přípravy a testování pro podávání projektů z Fondu malých projektů pro širokou veřejnost.