Advent v Krušnohoří

Vážené dámy, vážení pánové,
milí mediální partneři,

srdečně Vás zveme na 25. adventní koncert pěveckých sborů Euroregionu Krušnohoří do kostela Sankt Katharinenkirche Buchholz, 09456 Annaberg-Buchholz OT Buchholz, An der Katharinenkirche 2

dne 8. prosince 2018 v 15:00 hod.

Advent v Krušnohoří

Překrásné a fascinující je v předvánoční době tradiční vystoupení pěveckých sborů v Krušnohoří. Vánoční poselství, rozjímání a radostné očekávání, a také od srdce jdoucí zpěv citlivě spojený s krušnohorskými motivy, je vždy nádherný zážitek. A když na závěr vystoupení jednotlivých sborů z Chomutova, Mostu, Loun, Postoloport, Zschopau, Freibergu a Buchholze zapízvají všechny sbory společně, tak si uvědomíme, kolik energie stálo nastudovat společné vystoupení více než 200 zpěvaček a zpěváků z Česka i Saska.

Hostitelem je tentokrát 500 let starý kostel Sankt Katharinenkirche Buchholz, který byl za druhé světové války vážně poškozen.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VIDEOKONFERENČNÍ SPRÁVNÍ RADY

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně. Přinášíme vám nejdůležitější informace, které byly v rámci jednání projednány: Euroregion byl

Poslední novinky

Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.