Ceny Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge uděleny

Na společném jednání Rady Euroregionu Krušnohoří a Představenstva Euroregionu Erzgebirge 18. listopadu 2019 na zámku ve Freibergu byly uděleny dvě Ceny Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge za vynikající přeshraniční spolupráci. Získali ji Petr Červenka, starosta Meziboří, a Uwe Schulze, předseda sdružení Verein Denkmalpflege Weipert  e.V. z Bärensteinu. Společné grémium euroregionu ale projednalo na tomto svém předvánočním setkání také zprávy jednatelství v Mostě a Freibergu o činnosti za minulý rok, o zasedání členů Pracovní skupiny evropských euroregionů (AGEG) v Drážďanech, seznámilo se realizací Fondu malých projektů a s přípravou nového programu. Zajímavá byla prezentace města Freibergu, které si mohli účastníci po jednání prohlédnout a navštívit freiberský trh.  V neformálních rozhovorech se dosavadní dobré vztahy účastníků ještě více prohloubily.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VIDEOKONFERENČNÍ SPRÁVNÍ RADY

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně. Přinášíme vám nejdůležitější informace, které byly v rámci jednání projednány: Euroregion byl

Poslední novinky

Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.