Krušnohorská „NEJ“ letos poprvé

Nejúžasnější zážitek, nejlepší akce, nejskvělejší restaurace, nejpřehlednější webové stránky a další počiny v oblasti cestovního ruchu, to vše může získat ocenění Krušnohoská „NEJ“ za rok 2018. Soutěž pro všechny, kteří v roce 2018 připravili v oblasti cestovního ruchu lákavou novinku, vyhlásilo v premiéře sdružení partnerů v oblasti cestovního ruchu SPO-NA. O vítězi rozhodne v hlasování na sociálních sítích veřejnost. Nezáleží na odbornosti ani profesionálním zpracování soutěžících produktů, záleží výhradně na tom, jak se líbily lidem a jaký dojem zanechaly. Do konce března mohou všichni nominovat svého favorita, který bude posunut do hlasování o vítězi. „Soutěž jsme zatím vyhlásili pouze na české straně Krušných hor. Předpokládáme ale, že společně s partnerem Euroregionem Krušnohoří v příštích letech rozšíříme soutěž i na saskou stranu. Ceny by pak byly při společném setkání všech nominovaných aktérů v cestovním ruchu na české i saské straně hranic udíleny dvě, Krušnohorská „NEJ“ česká a saská,“ nastínila další ročníky na posledním jednání SPO-NA ředitelka Destinační agentury Krušné hory Eva Maříková. Akce se koná pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka. O nejlepší novince v cestovním ruchu za rok 2018 bude jasno po ukončení hlasování veřejnosti v červenci letošního roku. 

nej_inzerce

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VIDEOKONFERENČNÍ SPRÁVNÍ RADY

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně. Přinášíme vám nejdůležitější informace, které byly v rámci jednání projednány: Euroregion byl

Poslední novinky

Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.