Přeshraniční výpomoc v Krušných horách

Sedm hasičských jednotek vyjelo v úterý 28.4. 2020 do Krušných hor na Teplicku, odkud byl oznámen kouř z lesa. Byl vyhlášen druhý stupeň poplachu z důvodu počtu jednotek. Požár byl uhašen společně hasiči z Altenbergu, Zinnwaldu, Duchcova, Teplic a Dubí. S potěšením sdílíme fungující přeshraniční spolupráci 👨‍🚒👩‍🚒🇨🇿🇩🇪👏

Zdroj: http://www.e-teplicko.cz/zpravy/teplice/211743-v-horach-u-cinovce-chytil-les-ceskym-hasicum-pomohli-i-dve-jednotky-z-nemecka?fbclid=IwAR3CZ73APzQmm0CAMA49vr9nKtJ0HULVObIn17XZoYEtLGGMBVI4gDn8d0s

Zdroj:E-teplicko

LESNÍ POŽÁR V OKOLÍ CÍNOVCE. FOTO: HZS ÚSTECKÉHO KRAJE
Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VALNÉ HROMADY DNE 31.5. 2024

Dne 31.5. 2024 se konala řádně svolaná Valná hromada Euroregionu Krušnohoří z.s. v Kulturním domě Střelnice v Kadani. Roli hostitele se ujalo členské město Kadaň.

Poslední novinky

Nyní je možné podávat setkávací projekty s nedoložitelným počtem účastníků.
Euroregion Krušnohoří/Erzgebirge vyhlašuje výzvu k podání návrhů na udělení prestižní Ceny Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge pro rok 2024. Toto ocenění je udělováno osobám, které se významným způsobem zasloužily o přeshraniční spolupráci v rámci Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge.
Vstoupili jsme do poslední fáze přípravy a testování pro podávání projektů z Fondu malých projektů pro širokou veřejnost.