SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉ SCÉNY DIVADLA BURATTINO VE STOLLBERGU

Divadlo pro děti a mládež Burattino ve Stollbergu oslavilo 60 let od svého vzniku a svou scénu přesunulo do Areálu Stalburc/Hoheneck https://www.areal-hoheneck.de/ , které sloužilo v minulosti jako vazební zařízení pro politické vězeňkyně ve východním Německu. Divadlo Burattino  dává především dětem a mládeži možnost hrát divadlo ve svém volném čase.
Dne 3.9. 2023 jsme se zúčastnili slavnostní premiéry pohádky Král Drozdí brada https://www.kindertheater-burattino.de/spielplan.php?id=1561 s Divadlem rozmanitostí a Městským divadlem v Mostě. Divadla v rámci přeshraniční spolupráce plánují výměnu 🇨🇿🇩🇪dětských divadelních představení.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Poslední novinky

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně.
Členové pracovní skupiny pro životní prostředí a regionální rozvoj se sešli 14. září 2023 v „Lesním zážitkovém centru An der Heinzebank“ státního podniku Sachsenforst.
Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.