SPORTOVNÍ KOMISE PROJEDNALA SPORTOVNÍ PROJEKTOVÉ ZÁMĚRY

Jako první po letních prázdninách odstartovala svou činnost Sportovní komise Euroregiou Erzgebirge e.V. a Euroregion Krušnohoří dne 7.9. 2023 v klubových prostorách klubu pro soutěžní lukostřelbu https://sv1862schoenerstadt.de/.Protože Fond malých projektů bude vyhlašovat první výzvy v 4. Q 2023, soustředila se komise především na informace o Programu “Interreg Sasko — Česká republika” 2021–2027 v projektech spolupráce z Fondu malých projektů, které podpoří další rozvoj sasko-českého pohraničí mezi kluby a institucemi prostřednictvím přeshraničních akcí, zejména sportovních, zaměřených na všechny věkové skupiny. U malých projektů činí podpora až 80 % celkových nákladů s maximálně možnou mírou dotace 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣€.

Bližší informace zveřejníme na konci měsíce září na www.euroreg.cz

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Poslední novinky

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně.
Členové pracovní skupiny pro životní prostředí a regionální rozvoj se sešli 14. září 2023 v „Lesním zážitkovém centru An der Heinzebank“ státního podniku Sachsenforst.
Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.