TECHNODAYS v Chomutově

Letošní, v pořadí již 6. ročník veletrhu Technodays, byl slavnostně zahájen 25. dubna v Rocknet Aréně v Chomutově. Ocenili ho ve svých projevech význačné osobnosti Ústeckého kraje v čele s hejtmanem Bubeníčkem. Velké množství firem, studentů a význačných hostů využilo možnost se na tomto prestižním veletrhu prezentovat. Zorganizovat tak obrovskou akci vyžadovalo značné úsilí a návštěvníci se obdivně vyjadřovali o práci chomutovské komory a její ředitelky Ing. Ivany Košanové. Záměr akce se určitě vyplnil. Žáci základních a středních škol, rodiče, nezaměstnaní i široká veřejnost, ti všichni se seznámili s nabídkou technických oborů a řemesel prostřednictvím jejich prezentace. Technická povolání budou po této prezentaci přitažlivější a rozhodování žáků i jejich rodičů pro technické obory jistě pozitivně ovlivní.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Poslední novinky

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně.
Členové pracovní skupiny pro životní prostředí a regionální rozvoj se sešli 14. září 2023 v „Lesním zážitkovém centru An der Heinzebank“ státního podniku Sachsenforst.
Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.