Zimní hry česko-saských euroregionů

Prvním letošním projektem s účastí našeho euroregionu jsou Zimní hry Ore Mountan. Mohou se jich zúčastnit zájemci ze všech česko-saských euroregionů. Leadpartnerem projektu je sportovní klub Kreissportbund Erzgebirge e.V. a projektovým partnerem Euroregion Krušnohoří. Zimní hry byly zahájeny 28.1.2020 a zúčastnilo se jich 304 dětí a mládeže, napadlo i dostatek sněhu. Zimní hry budou pokračovat 4. 2. 2020. https://www.ksberzgebirge.de/erzgebirgsspiele/ausschreibungen/

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VALNÉ HROMADY DNE 31.5. 2024

Dne 31.5. 2024 se konala řádně svolaná Valná hromada Euroregionu Krušnohoří z.s. v Kulturním domě Střelnice v Kadani. Roli hostitele se ujalo členské město Kadaň.

Poslední novinky

Nyní je možné podávat setkávací projekty s nedoložitelným počtem účastníků.
Euroregion Krušnohoří/Erzgebirge vyhlašuje výzvu k podání návrhů na udělení prestižní Ceny Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge pro rok 2024. Toto ocenění je udělováno osobám, které se významným způsobem zasloužily o přeshraniční spolupráci v rámci Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge.
Vstoupili jsme do poslední fáze přípravy a testování pro podávání projektů z Fondu malých projektů pro širokou veřejnost.