Atraktivní Krušné hory bez ocenění saské strany

Sdružení SPO-NA (OHK Most, Euroregion Krušnohoří, Destinační agentura Krušnohoří, Hospodářská a sociální rada okresu Most) uděluje každoročně cenu Krušnohorská NEJ. V anketě na internetu lidé hlasují o nejlepší, inovativní projekt v rozvoji turismu v Krušných horách. V minulém roce toto ocenění obdrželo Thermalium Teplice. Snahou organizátorů bylo od počátku zapojit do soutěže saskou stranu, od které se očekávalo jen to, aby dodala do společného vyhodnocení svůj atraktivní inovativní projekt. Mohli jsme tak mít možnost seznámit se na společné prezentaci třeba také i s dalšími úspěšnými saskými atraktivními projekty v turismu. Německý partner v této oblasti, Krušnohorský turistický svaz (Tourismusverband Erzgebirge e.V.), se bohužel této prezentace nezúčastní. Je to škoda, mohlo to by zajímavé srovnání. A to hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček zajistil pro saského partnera dokonce již i speciální cenu. Chybí zprostředkovatelská aktivita, kterou na saské straně tak skvěle zvládala bývalá jednatelka německé části euroregionu Beate Ebenhöh.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VALNÉ HROMADY DNE 31.5. 2024

Dne 31.5. 2024 se konala řádně svolaná Valná hromada Euroregionu Krušnohoří z.s. v Kulturním domě Střelnice v Kadani. Roli hostitele se ujalo členské město Kadaň.

Poslední novinky

Nyní je možné podávat setkávací projekty s nedoložitelným počtem účastníků.
Euroregion Krušnohoří/Erzgebirge vyhlašuje výzvu k podání návrhů na udělení prestižní Ceny Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge pro rok 2024. Toto ocenění je udělováno osobám, které se významným způsobem zasloužily o přeshraniční spolupráci v rámci Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge.
Vstoupili jsme do poslední fáze přípravy a testování pro podávání projektů z Fondu malých projektů pro širokou veřejnost.