Den dětí Meziboří – Sayda

Základní škola Meziboří ve spolupráci se Základní školou v Saydě dne 03. 06. 2016, připravily pro děti k jejich svátku zábavné pásmo her a turnajů ve fotbale, vybíjené a volejbalu. Ač počasí hrám nepřálo, děti si celý den užily. Chlapci i přes nepřízeň počasí odehrály fotbalový turnaj na venkovním hřišti, děvčata využila na vybíjenou a volejbal tělocvičnu. První místo ve fotbale v kategorii starších žáků obsadili chlapci z 9.A, v kategorii mladších žáků první místo získali chlapci ze Saydy. Volejbal s přehledem vyhrály dívky z 8. B a první místo ve vybíjené získalo družstvo ze Saydy. Děti si také mohly vyzkoušet, jak se pohybuje nevidomý člověk za pomoci vodícího psa. Za trpělivost a krásnou ukázku práce se psem patří velký dík paní Alici Červinkové. Celá akce se mohla uskutečnit díky dotaci poskytnuté v rámci Fondu malých projektů v Euroregionu Krušnohoří – program Ahoj sousede Fond malých projektů.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Poslední novinky

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně.
Členové pracovní skupiny pro životní prostředí a regionální rozvoj se sešli 14. září 2023 v „Lesním zážitkovém centru An der Heinzebank“ státního podniku Sachsenforst.
Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.