Program na podporu přeshraniční spolupráce

mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2014–2020

Aktuální výzva: ZAPOJIT SE A BÝT PŘITOM!

Soutěž o nejlepší video „TO JE EVROPA V ČESKU A SASKU” vstupuje do další fáze

Novinky o soutěži:

  1. července 2018 vypršela lhůta pro zasílání příspěvků do naší videosoutěže. Zájem byl veliký a výsledkem je celkem 34 videí různých projektových aktérů. Za to jim patří VELKÉ DÍKY!

Témata jsou rozmanitá – od policie a hasičů přes vzdělávání, životní prostředí a cestovní ruch až po umění a kulturu. Dokonce se zapojil i inspektor Clouseau.

Nyní je na Vás vybrat budoucí finalisty – podpořte Vaše favority! Do 15. srpna 2018 do 15 hodin bojují videa o Vaše lajky!

A proč videa potřebují Vaši podporu? Protože 6 videí s nejvyšším počtem lajků uvedeme na letošní výroční konferenci Programu spolupráce, která se bude konat dne 5. září 2018. Účastníci výroční konference pak zvolí absolutního vítěze, který se může těšit na hlavní cenu ve výši 500 eur, kterou do soutěže věnovala Saská rozvojová banka. Všichni ostatní účastníci soutěže obdrží věcné ceny z programového území.

Tak tedy: „PALEC NAHORU“ na našem kanálu YouTube pro Vašeho favorita/Vaše favority!

Výroční konference – Save the date

Naše výroční konference se pomalu blíží. Určitě jste si již ve Vašem kalendáři zarezervovali 5. září 2018.

Pokud byste se rádi zúčastnili finále videosoutěže, které se bude konat ve 12:30 hodin v Městském kulturním a společenském středisku ve Vejprtech (Krušné hory), můžete se přihlásit na e-mailové adrese kontakt@sn-cz2020.eu .

15:30 hodin se všichni vydají z Městského kulturního střediska ke „Společnému centru“ Bärenstein/Vejprty. Tam se bude konat odpoledne plné zážitků pro všechny věkové kategorie . Můžete se těšit na úspěšné projekty, řemesla, hudbu, kvíz, malování na obličej pro ty nejmenší, občerstvení a ještě mnoho dalšího. Přihláška na tuto část programu není nutná a vstup je zdarma.

Těšíme se na Vás!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VIDEOKONFERENČNÍ SPRÁVNÍ RADY

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně. Přinášíme vám nejdůležitější informace, které byly v rámci jednání projednány: Euroregion byl

Poslední novinky

Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.