Sport v Euroregionu Krušnohoří

Místem jednání se z iniciativy předsedy komise Mgr. Zdeňka Pištory stal 5. září 2019 Golf Club Bítozeves a jeho zpestřením byl hned na začátku hodinový trénink golfu s profesionálním trenérem s nácvikem „odpalu“ a „patování“ pro uvolnění těla a ducha před jednáním. Všichni členové komise se ho aktivně zúčastnili. Na jednání se pak komise seznámila s informacemi o přípravě nového programu, podrobně projednala a doporučila ke schválení projektovou žádost s názvem Přeshraniční Family Challenge partnerů Technické univerzity Chemnitz a Atletického klubu Bílina a kladně ocenila přípravu sportovních her Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge a Elbe/Labe, které proběhnou již 13. září v saské Mittweidě. Na leden 2020 plánuje komise zimní hry obou euroregionů v Oberwiesenthalu. Do budoucna se počítá s každoročními letními hrami obou euroregionů, jejich zimní hry by se ale měly konat jednou za dva roky. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Poslední novinky

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně.
Členové pracovní skupiny pro životní prostředí a regionální rozvoj se sešli 14. září 2023 v „Lesním zážitkovém centru An der Heinzebank“ státního podniku Sachsenforst.
Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.