EUROREGION UCTIL PAMÁTKU HORNÍKŮ NA DOLE NELSON

Před 89 lety došlo k výbuchu na dole Nelson.

Uctít památku přišel předseda euroregionu. Květiny k památníku obětem položil Ing. Vlastimil Vozka s manželkou. Piety se zúčastnil také hejtman Ústeckého kraje Jan Schilller, mostecký primátor Marek Hrvol spolu se senátorem Janem Paparegou, zástupci města Oseka, dalších měst a obcí z okolí a příbuzní obětí. Uctít památku svých kolegů horníků přišli také zástupci Spolku severočeských havířů a členové havířských spolků ze sousedního Saska. Článek v tisku: https://mostecky.denik.cz/ctenar-reporter/pred-89-lety-doslo-k-vybuchu-na-dole-nelson-pietni-akt-pripomnel-obeti-20230108.html?fbclid=IwAR0KAAyqpU2THOB4RBNO9YrCxIQYA_wONStzSnL-8laTh4QS9LZdmxcfUvY

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VALNÉ HROMADY DNE 31.5. 2024

Dne 31.5. 2024 se konala řádně svolaná Valná hromada Euroregionu Krušnohoří z.s. v Kulturním domě Střelnice v Kadani. Roli hostitele se ujalo členské město Kadaň.

Poslední novinky

Nyní je možné podávat setkávací projekty s nedoložitelným počtem účastníků.
Euroregion Krušnohoří/Erzgebirge vyhlašuje výzvu k podání návrhů na udělení prestižní Ceny Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge pro rok 2024. Toto ocenění je udělováno osobám, které se významným způsobem zasloužily o přeshraniční spolupráci v rámci Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge.
Vstoupili jsme do poslední fáze přípravy a testování pro podávání projektů z Fondu malých projektů pro širokou veřejnost.