EUROREGION UCTIL PAMÁTKU HORNÍKŮ NA DOLE NELSON

Před 89 lety došlo k výbuchu na dole Nelson.

Uctít památku přišel předseda euroregionu. Květiny k památníku obětem položil Ing. Vlastimil Vozka s manželkou. Piety se zúčastnil také hejtman Ústeckého kraje Jan Schilller, mostecký primátor Marek Hrvol spolu se senátorem Janem Paparegou, zástupci města Oseka, dalších měst a obcí z okolí a příbuzní obětí. Uctít památku svých kolegů horníků přišli také zástupci Spolku severočeských havířů a členové havířských spolků ze sousedního Saska. Článek v tisku: https://mostecky.denik.cz/ctenar-reporter/pred-89-lety-doslo-k-vybuchu-na-dole-nelson-pietni-akt-pripomnel-obeti-20230108.html?fbclid=IwAR0KAAyqpU2THOB4RBNO9YrCxIQYA_wONStzSnL-8laTh4QS9LZdmxcfUvY

Facebook
Twitter
LinkedIn

Poslední novinky

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně.
Členové pracovní skupiny pro životní prostředí a regionální rozvoj se sešli 14. září 2023 v „Lesním zážitkovém centru An der Heinzebank“ státního podniku Sachsenforst.
Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.