Koordinační jednání společného sekretariátu OPĚT online

Dnes jsme se rozhodli na základě vládních opatření místo plánovaného pracovní setkání s našimi kolegy v Euroregionu Erzgebirge ve Freibergu uspořádat alespoň virtuální zasedání společného sekretariátu.
Projednali jsem následující body:
 1. Organizace zasedání odborných komisí do konce roku 2020
  Plánované termíny komisí v listopadu 2020 budou přesunuty .
 2. Lokální řídící výbor 25.11. 2020 Freiberg
    Rozhodování o projektech se uskuteční formou OBĚŽNÉHO ŘÍZENÍ.
 3. Česko-německá rada 26.11.2020 Zámek Valdštejnů, Litvínov
  O organizaci zasedání a slavnostním předání CENY EUROREGIONU KRUŠNOHOŘÍ/ERZGEBIRGE budeme jednat s příslušnými předsedy vzhledem k epidemiologickému vývoji.

  Aktuální informace budeme sdílet na Facebooku a na našich stránkách www.euroreg.cz.
  Všem přejeme plno sil a optimismu!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VALNÉ HROMADY DNE 31.5. 2024

Dne 31.5. 2024 se konala řádně svolaná Valná hromada Euroregionu Krušnohoří z.s. v Kulturním domě Střelnice v Kadani. Roli hostitele se ujalo členské město Kadaň.

KULTURNÍ KOMISE V ŽATCI – KRAJINA ŽATECKÉHO CHMELE V UNESCU

Dne 25. dubna 2024 se v Galerii Sladovna v Žatci konalo zasedání kulturní komise Euroregionu Krušnohoří. Komisi osobně přivítala místostarostka města Jaroslava Veselá, která představila Žatec a krajinu žateckého chmele, která je od roku 2023 zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO https://www.zatec-and-the-landscape-of-saaz-hops.com/.

Poslední novinky

Vstoupili jsme do poslední fáze přípravy a testování pro podávání projektů z Fondu malých projektů pro širokou veřejnost.
Dne 31.5. 2024 se konala řádně svolaná Valná hromada Euroregionu Krušnohoří z.s. v Kulturním domě Střelnice v Kadani. Roli hostitele se ujalo členské město Kadaň.
Dne 26. dubna 2024 proběhla správní rada Euroregionu Krušnohoří, tentokrát formou videokonference. Na programu jednání bylo několik klíčových bodů, které byly projednány a diskutovány.