Memoriál Karla Raise

Tradiční Memoriál Karla Raise 2017 se uskutečnil po důkladné přípravě v sobotu 6. května opět v Lounech za velké účasti sportovců i diváků z Čech, Saska, ale i z jiných zemí. Přihlášeno bylo na 200 sportovců. Soutěže probíhaly v několika disciplínách, jako byl např. silniční běh, závod vozíčkářů, závod na kolečkových bruslích či štafetový běh 5 x 3 km.  Závěr a vyhodnocení s předáním cen proběhlo v areálu lounského Výstaviště při odpoledním posezení a bylo spojeno i s vyhlášením výsledků hendikepovaných sportovců.  Pro širokou veřejnost byl připraven doplňkový program s lidovým během a soutěžemi pro děti. Celá sobota byla dnem plným pohody pro celou rodinu.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Poslední novinky

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně.
Členové pracovní skupiny pro životní prostředí a regionální rozvoj se sešli 14. září 2023 v „Lesním zážitkovém centru An der Heinzebank“ státního podniku Sachsenforst.
Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.