Projekty Meziboří – Sayda

Na pozvání starosty Saydy Volknera Krönnera se na radnici v Saydě sešli 11. 4. 2017 zástupci města Meziboří a projektoví partneři saského města Sayda s jednatelem euroregionu, aby společně posoudili projektové záměry, které chtějí jako projekty podat do Fondu malých projektů. Meziboří připravuje projekt společných oslav výročí školy a kopané. Sayda připravila partnerské aktivity v tomto a příštím roce. Projekt kempu pro děti a mládež podá Sayda samostatně. Vysvětlena byla i možnost účasti dětí z italského Sogliana, které je jejich společným partnerským městem. Partnerství všech třech měst trvá od roku 1995 a společné aktivity realizovala tato města i v době, kdy na ně nebylo možné získat dotace.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VIDEOKONFERENČNÍ SPRÁVNÍ RADY

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně. Přinášíme vám nejdůležitější informace, které byly v rámci jednání projednány: Euroregion byl

Poslední novinky

Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.