Regionální veletrh středního vzdělávání SOKRATES 1

  Aktualizace příspěvku z OHK Most:
Vážení, z důvodu vládního nařízení jsme byli nuceni změnit formu pořádání veletrhu vzdělávání SOKRATES 1, o které vás budeme informovat co nejdříve. Generálním partnerem je společnost CHEMINVEST s. r. o., dalšími partnery jsou Severní energetická a. s., Vršanská uhelná a. s., a Úřad práce České republiky, Krajská pobočka v Ústí nad Labem,
Kontaktní pracoviště Most.   Ing. Jiřina Pečnerová a tým úřadu OHK Most
Okresní hospodářská komora v Mostě, partner Euroregionu Krušnohoří, oznamuje, že z důvodu nařízení vlády (nouzový stav) byl  změněn termín konání akce SOKRATES 1 na dny 26. – 27. 1. 2021. V případě, že vláda opět nouzový stav prodlouží, bude akce zrušena. Další plánovaná akce SOKRATES 1 by měla proběhnout standardně na podzim 7. – 8. 11. 2021.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Poslední novinky

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně.
Členové pracovní skupiny pro životní prostředí a regionální rozvoj se sešli 14. září 2023 v „Lesním zážitkovém centru An der Heinzebank“ státního podniku Sachsenforst.
Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.