Z JEDNÁNÍ KOMISE PRO KULTURU A MLÁDEŽ

Zasedání kulturní komise Euroregionu Krušnohoří  a Euroregion Erzgebirge se konalo v Zooparku Chomutov https://zoopark.cz/. Členové v úvodu jednání navštívili zcela novou expozici mořských medúz a přestavěná venkovní terária.
Komise se zabývala následně projektovými záměry již v roce 2023, které budou podány prostřednictvím Fondu malých projektů. Plánuje se uspořádání tradičního Adventního koncertu Euroregionu Krušnohoří/Erzgebirge a divadelní projekt, který umožní výměnu divadelních představení pro děti.  Komise odsouhlasila vyhlášení VÝZVY NA UDĚLENÍ CENY🏆 🇨🇿🇩🇪 PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE. Společný sekretariát předal v závěru zasedání aktuální informace z Programu přeshraniční spolupráce ČR-Sasko 2021-2027.
Příští jednání komise se uskuteční 21.9. na Zámku Wolkenstein,

Facebook
Twitter
LinkedIn

Z JEDNÁNÍ VIDEOKONFERENČNÍ SPRÁVNÍ RADY

Zasedání Správní Rady Euroregionu Krušnohoří se po letní přestávce uskutečnilo dne 15.9.2023 videokonferenčně. Přinášíme vám nejdůležitější informace, které byly v rámci jednání projednány: Euroregion byl

Poslední novinky

Předseda Euroregion Krušnohoří Ing. Vlastimil Vozka, pozval zemského radu okresu Landkreis Mittelsachsen pana Dirka Neubauera na přátelské setkání k projednání přeshraniční spolupráce na území euroregionu.